Interiér decor

Rolety - elegantní a stále oblíbené

Římské rolety - dekorativní skvost na okně

 

Šijeme rychle, odborně a včas.

 

 

Kdo jsme

Můj příběh jménem MOBYTEX

Jako mladá holka jsem měla v hlavě jenom muziku. Snila jsem o velké pěvecké kariéře na prknech které znamenají svět slávy a obdivu. A protože to bylo v době za minulého režimu o to víc jsem toužila po prknech západních. Legální cestou se mi podařilo dostat se do Německa a tam začalo dobrodružství v pravém slova smyslu. Procestovala jsem ho celé od jihu na sever a zase zpět. Když jsem zpívala s kapelami v barech, na plesech a jiných zábavách bylo to fajn a když nebylo s kým zpívat měla jsem někdy i hlad. Bylo mi jasné, že tudy cesta nevede neboť život mi utíkal tak rychle a já jsem nic jiného než zpívat neuměla. Toužila jsem po tom, abych se na konci pracovního dne mohla na svojí vykonanou práci podívat, zhodnotit jí, mít z ní radost nebo jí druhý den udělat jinak. 

Hezké bydlení mě vždycky zajímalo a obě ruce levé jsem taky neměla. Ve škole jsem vždy inklinovala spíše ke klučičím zájmům a proto jsem jednoho dne vyměnila ze dne na den mikrofon za kladívko, kleště, šicí stroj, štafle atd. a nastoupila do odborné školy pro Raumausstattung ve Frankfurt am Main a 20 dalších let v Německu získávala v tomto oboru - zařizování interiérů zkušenosti a praxi.

Firma MOBYTEX (pozor nezaměnit s mobytex.com) vznikla na začátku roku 1999 v Říčanech u Prahy kde jsem se po návratu do Čech usadila, jako první obchod tohoto zaměření na dekorace oken ve středočeském kraji. Jsme prodejna + šicí dílna + showroom v jednom. V této formaci fungujeme až do dnes. Zabýváme se zakázkovým šitím záclon a závěsů, montujeme garnýže, rolety, žaluzie a plissé a provádíme čalounické práce vč. restaurování dřevěných částí. Každý náš produkt je jedinečný protože všechny výrobky jsou vyráběny ručně na zakázku a s láskou k řemeslu. Jinak to v řemesle ani nejde.

V roce 2013 jsem vytvořila internetový obchod - bioprotebe.cz . Na eshopu nabízíme bytové doplňky jako jsou ušité závěsy, dekorační látky, obrazy na stěnu, dětské tapety, fototapety, deky a přehozy. Postupem času se mojí osobní vášní staly bio produkty a zdraví životní styl pro které jsem vytvořila eshop - Bioprotebe.cz. Nabízíme produkty z biologicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade suroviny, organické extrakty a esenciální oleje vše s odkazem na ayurvédskou medicínu. Vyberete si produkty z drogerie a kosmetiky na přírodní bázi bez chemie, můžete ochutnat výtečné bylinné čaje, koření, superpotraviny nebo skutečně chutné a neošizené müsli. Naší snahou je nabízet pouze originální a kvalitní produkty (žádné kopie) za atraktivní ceny.

Předváděčku našich záclon a závěsů přímo ve vašem interiéru si můžete telefonicky objednat, jezdíme v oblasti Praha - východ: Babice, Čestlice, Dobročovice, Jevany, Jirny, Kamenice, Kostelec nad Černými Lesy, Mnichovice, Modletice, Mukařov, Nupaky, Říčany, Šestajovice, Úvaly, Zeleneč. Konzultaci a zaměření máte od nás zdarma, platíte jen dopravné 10,- Kč/km.

Náš jediný cíl: Vytvořit příjemné a útulné ambiente pro Vaše rodiny.

S pozdravem - Zdravě žít a bydlet

Vaše bytová designerka - Libuše Hejna