Interiér decor

Rolety - elegantní a stále oblíbené

Římské rolety - dekorativní skvost na okně

 

Šijeme rychle, odborně a včas.

 

 

Úvod   >   Sluneční zastínění

Interiérové žaluzie - sluneční zastínění

U nás dostanete kvalitní stínící techniku vyrobenou v ČR tzn., že když budete přeci jen někdy potřebovat jakýkoliv náhradní díl, u nás ho dostanete. Z tohoto důvodu se vyplatí kupovat stínící techniku pouze v kamenném obchodě s dlouhodobou praxí v oboru.

Hlavním znakem horizontálních žaluzií je vysoká proktičnoct a užitečnost pokud potřebujeme sluneční zastínění.

E-design žaluzie pro plastová okna (s řetízkovým mechanismem)                          

Žalizie E-design jsou určeny především k montáži na rám plastových případně euro oken. Jde o žaluzie u kterých se nehledí pouze na funkčnost slunečního zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design. Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie.

Zaluzie3

Interiérové žaluzie (ovládací tyčka a provázek)

Meziskelní žaluzie (ovládací tyčka a provázek)Tento typ žaluzie je stále oblíbeným prvkem interiérů, který je možné umístit na téměř všechny typy oken. Jeho nízká cena ho předurčuje k použití zejména joka osvědčeného a levného způsobu slunečního stínění. Uchycení žaluzie lze provést buď do okenního rámu nebo do stropu za pomoci univerzálních sponek. Žaluzii lze opatřit vodícími lanky (vedení) které zabezpečí žaluzie v každém okamžiku.

Meziskelní žaluzie je konstrukčně odlišná od interiérové typem vedení ovládací tyčky z horního profilu. U této žaluzie je ovládací tyčka vyvedena z boku společně s ovládacím provázkem. Umístění těchto žaluzií je vhodné zejména pro špaletová okna, kdy se ukotví na vnější stranu vnitřního křídla. Dosáhne s tím dokonalého zastínění, přičemž žaluzie v interiéru nepřekáží.